sobota, 25 października 2014

Prolog

25 Wrzesień, Sobota, godzina 2:07
Pieprzona bezsenność. Jak zwykle spałam około 4 godzin. Mam już tego dość.
Leżałam z pół godziny wtulona w poduszkę, próbując ponownie zasnąć. Niestety bez skutku. Bez większych namysłów wzięłam telefon i weszłam na Twitter'a. Wolę przebywać na nim i poznawać tam ludzi, niż w realnym świecie. Ludzie tam mnie rozumieją...
Napisałam zwykłego tweeta "nudzi mi się, popisze ktoś?:(" z nadzieją, że znajdzie się jakaś osoba.
5...10...15 minut...czas mijał, a nikt wciąż mi nie odpisał.
W końcu kiedy miałam już odkładać telefon, on zawibrował. Szybko odblokowałam urządzenie i sprawdziłam powiadomienia.
1 osoba mi odpisała.
- TAK! W końcu ktoś! - pomyślałam.
Była to po prostu krótka wiadomość o treści "hejka :) co tam?"
I od tego się zaczęło.
Na początku trochę sztywno:
"a nic, nie mogę spać, a tam?"
"też eh"
"h5"
"h5. Co robisz?"
I tak dalej. Jednak później rozmowa rozwinęła się tak, że pisaliśmy ze sobą do godziny 4:50....wow.
Pierwszy raz gadałam z kimś tak długo.
Kiedy skończyliśmy, odłożyłam telefon. Wiedziałam, że już nie zasnę,więc położyłam się wygodnie i zaczęłam myśleć o nowo poznanym Luke'u. Cierpliwie czekałam na kolejną rozmowę...




Oto jest i prolog!
Po pierwsze jeżeli czytasz to błagam zostaw po sobie ślad w postaci komentarza x
Po drugie to mój pierwszy fanfic soł hahaha prolog trochę słaby mi wyszedł ew:( ale mam nadzieję, że później będzie ciekwiej, lepiej. Postaram się często dodawać rozdziały aczkolwiek nie wiem czy mi się uda:(
Ostatnią sprawą jest wygląd...no więc ja się nie znam na szablonach itp. więc zostawiam na jakiś czas taki zwykły najzwyklejszy wygląd. Najważniejsz jest treść bloga x
NO I PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY JAKBY SIĘ JAKIEŚ POJAWIŁY!
Karolcia x (dearh00d)

7 komentarzy:

  1. Jeju ja chce pierwszy rozdział aczvdhcgrkvstvxd

    @twxrkbeau

    OdpowiedzUsuń
  2. Zajebisty! chce nowy roozzzdział! a i jeszcze jedno.. mogłabyś mnie powiadamiać o rozdziałach? 😉 jak coś to - @luv_my_zejn

    OdpowiedzUsuń
  3. uwaga na przyszlosc:
    kopiuj tekst rozdzialu i wklejaj do worda, bo normalny rozdzial powinien miec minimum jedna strone 12 chyba w wordzie
    i daj mozliwosc komentowania anonimowo bo takowej chyba nie ma, a wtedy bedzie wiecej komenatrzy
    a tak to jest dobrze, powiadamiaj mnie o rodzialach na tt i zapraszam do mnie sun-fanfiction.blogspot.com xx // @ashshalo

    OdpowiedzUsuń
  4. Dobra zebrałam sie i komentuje!
    Jesteś zadowolona? ahahha
    jejku nie mam słów żeby to opisać ewwwww
    po prostu genialne
    o tak GENIALNE
    hyhy
    ily @ilygonzales96 aka jags

    OdpowiedzUsuń
  5. świetne <3 ! czekam a rozdział xx

    OdpowiedzUsuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  7. ZAJEBISTE, CZYTAM DALEJ
    ASHTON CIE POZDRAWIA LUKE PINGWINKU 😂👌❤ XX
    @AshtonRevenge @luvmyhemmingsx 😂

    OdpowiedzUsuń