25 Wrzesień, Sobota, godzina 2:07
Pieprzona bezsenność. Jak zwykle spałam około 4 godzin. Mam już tego dość.
Leżałam z pół godziny wtulona w poduszkę, próbując ponownie zasnąć. Niestety bez skutku. Bez większych namysłów wzięłam telefon i weszłam na Twitter'a. Wolę przebywać na nim i poznawać tam ludzi, niż w realnym świecie. Ludzie tam mnie rozumieją...
Napisałam zwykłego tweeta "nudzi mi się, popisze ktoś?:(" z nadzieją, że znajdzie się jakaś osoba.
5...10...15 minut...czas mijał, a nikt wciąż mi nie odpisał.
W końcu kiedy miałam już odkładać telefon, on zawibrował. Szybko odblokowałam urządzenie i sprawdziłam powiadomienia.
1 osoba mi odpisała.
- TAK! W końcu ktoś! - pomyślałam.
Była to po prostu krótka wiadomość o treści "hejka :) co tam?"
I od tego się zaczęło.
Na początku trochę sztywno:
"a nic, nie mogę spać, a tam?"
"też eh"
"h5"
"h5. Co robisz?"
I tak dalej. Jednak później rozmowa rozwinęła się tak, że pisaliśmy ze sobą do godziny 4:50....wow.
Pierwszy raz gadałam z kimś tak długo.
Kiedy skończyliśmy, odłożyłam telefon. Wiedziałam, że już nie zasnę,więc położyłam się wygodnie i zaczęłam myśleć o nowo poznanym Luke'u. Cierpliwie czekałam na kolejną rozmowę...
Oto jest i prolog!
Po pierwsze jeżeli czytasz to błagam zostaw po sobie ślad w postaci komentarza x
Po drugie to mój pierwszy fanfic soł hahaha prolog trochę słaby mi wyszedł ew:( ale mam nadzieję, że później będzie ciekwiej, lepiej. Postaram się często dodawać rozdziały aczkolwiek nie wiem czy mi się uda:(
Ostatnią sprawą jest wygląd...no więc ja się nie znam na szablonach itp. więc zostawiam na jakiś czas taki zwykły najzwyklejszy wygląd. Najważniejsz jest treść bloga x
NO I PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY JAKBY SIĘ JAKIEŚ POJAWIŁY!
Karolcia x (dearh00d)
Jeju ja chce pierwszy rozdział aczvdhcgrkvstvxd
OdpowiedzUsuń@twxrkbeau
Zajebisty! chce nowy roozzzdział! a i jeszcze jedno.. mogłabyś mnie powiadamiać o rozdziałach? 😉 jak coś to - @luv_my_zejn
OdpowiedzUsuńuwaga na przyszlosc:
OdpowiedzUsuńkopiuj tekst rozdzialu i wklejaj do worda, bo normalny rozdzial powinien miec minimum jedna strone 12 chyba w wordzie
i daj mozliwosc komentowania anonimowo bo takowej chyba nie ma, a wtedy bedzie wiecej komenatrzy
a tak to jest dobrze, powiadamiaj mnie o rodzialach na tt i zapraszam do mnie sun-fanfiction.blogspot.com xx // @ashshalo
Dobra zebrałam sie i komentuje!
OdpowiedzUsuńJesteś zadowolona? ahahha
jejku nie mam słów żeby to opisać ewwwww
po prostu genialne
o tak GENIALNE
hyhy
ily @ilygonzales96 aka jags
świetne <3 ! czekam a rozdział xx
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńZAJEBISTE, CZYTAM DALEJ
OdpowiedzUsuńASHTON CIE POZDRAWIA LUKE PINGWINKU 😂👌❤ XX
@AshtonRevenge @luvmyhemmingsx 😂